4-х кімнатний котедж – проект Малахіт

Понеділок, Липень 10th, 2000
Мітки: , , , , , ,

Добротний садибний житловий будинок для будівництва як в містах, так і в сільській місцевості. Використана в проекті класична двохпролітна конструктивна схема будинку з прибудованою верандою добре себе зарекомендувала на практиці. Простора веранда, що виконує роль теплого шлюзу-тамбура веде у великий хол з двохмаршовими сходами на другий поверх.
З холу через орні сходи – прямий хід в [...]

5-кімнатний будинок – проект Лінда

Неділя, Липень 2nd, 2000

Архітектурне рішення і планувальна структура будинку відповідають сучасним тенденціям будівництва індивідуального житла країн Центральної Європи. Планування першого поверху є наочною ілюстрацією поєднання європейських прийомів розташування перетекаємих просторів холу, вітальні і камінного залу з ізольованим розміщенням кухні, ванної кімнати і топковою.
Що виходять вікнами на різні фасади вітальня і камінний зал прикрашені еркерами, що мають в плані [...]

4-х кімнатний будинок – проект Франт

Середа, Червень 28th, 2000

Невеликий сучасний садибний житловий будинок. Завдяки простій формі об’єму, його зовнішній вигляд, на перший погляд, непомітний. Але ряд планувальних прийомів, стилістика і матеріал обробки роблять цей будинок достатньо екстравагантним. Головний вхід, влаштований з кута будинку, вдало організований і забезпечує зручний прохід як в будинок, так і в пріблокированний гараж. Невеликий передпокій веде прямо в кухню.
З [...]

3-х кімнатний котедж – проект Арнольд

Вівторок, Червень 27th, 2000

Цей будинок – один з прикладів створення щодо нового типу житла з приміщеннями для індивідуальної трудової діяльності. Новизна і сучасність планувальної структури в тому, що вона покликана задовольнити потреби сім’ї, яка одночасно є і виробничим колективом. Двоповерхова частина – житлові приміщення для мешкання сім’ї, а одноповерхова – місце роботи господарів.
У кожну з частин будинку передбачені [...]

4-х кімнатний будинок – проект Маркус

Неділя, Червень 18th, 2000

Архітектурна композиція має живописність побудови при повній відсутності симетрії в організації як зовнішнього вигляду, так і внутрішнього простору будинку. На першому поверсі приміщення величезного холу-передпокою перетікає в Т-образну вітальню, до якої примикає велика, відкрита у внутрішній двір тераса.
До тилової частини будинку прибудований басейн, особливості експлуатації якого обумовлені застосуванням прозорого покриття полуциркульной форми, що легко складається. [...]